O nás

RENAO = jednoduchý spôsob ako byť efektívny, udržateľný a zároveň aj šetrný k životnému prostrediu. Do nášho portfólia patrí okrem tvorby unikátnej digitálnej potlače, taktiež aj predaj, prenájom, skladovanie, doprava a mnohé iné ďalšie doplnkové služby pre vaše eventy, podujatia či akcie.

REduce

Plastový odpad sa stáva čoraz väčším problémom ľudstva, trpia nielen samotný ľudia, ale najmä životné prostredie, reagovať efektívne na tento problém preto nikdy nebolo dôležitejšie. Opakovateľne použiteľné poháre RENAO pomáhajú redukovať množstvo vyprodukovaného plastového odpadu a sú tou najvhodnejšou, trvalo udržateľnou alternatívou.

REdesign

Vytvoríme nielen nový a unikátny design vašich pohárov, ale taktiež zabezpečíme aj potlač akýchkoľvek predmetov s variabilnými rozmermi.

REmove

Odstraňujeme všetky zbytočné prvky z procesu výroby našich pohárov, ktoré zaťažujú životné prostredie.

REntal

Potrebujete poháre na jednorazovú akciu a chcete dať svojim návštevníkom viac ako len obyčajné papierové či plastové poháre? Prenájom pohárov RENAO je tým pádom vaše najlepšie a najjednoduchšie riešenie. Dokážeme zabezpečiť rental pre mále akcie, ale taktiež i pre veľké festivaly.

REstock

Poháre RENAO sú stohovateľné, šetria miesto a sú ľahko a jednoducho prepravovateľné. Okrem dopravy, vieme zabezpečiť taktiež aj skladovanie. Vy zarábate, o logistiku sa postaráme my.

REuse

Jednou z najväčších výhod pohárov RENAO je ich opakovateľné použitie. Samozrejmosťou je ich umývateľnosť, životnosť poháru je prakticky neobmedzená a bez problémov sa vyrovná životnosti tradičného skleneného poháru.
0
+
Roky na trhu
0
+
Spokojných klientov
0
+
Potlačených predmetov

Máte na nás ďaľšie otázky alebo požiadavky?

Náš tím profesionálov má riešenie na všetky vaše úlohy.
KONTAKTUJTE NÁS